Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Завдяки зусиллям податкових міліціонерів Кіровоградщини державі відшкодовано 2,5 мільйони гривень завданих збитків

12.01.2018

Протягом 2017 року в ході оперативного супроводження досудового розслідування кримінальних проваджень по закінченим кримінальним провадженням відшкодовано завдані державі збитки у розмірі 2,5 млн гривень.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань за матеріалами оперативних підрозділів Головного управління ДФС у Кіровоградській області внесено 56 кримінальних правопорушень економічної спрямованості, з яких 31 відносяться до категорії тяжких та особливо тяжких.

Як зазначають у відомстві, зусилля податкової міліції були спрямовані на здійснення заходів з детінізації економіки за рахунок руйнування злочинних схем. Так, протягом 2017 року було припинено діяльність двох конвертаційних центрів, які надавали послуги з мінімізації податкових платежів. За результатами відпрацювання субєктів господарювання, які користувалися їх послугами, до державного бюджету додатково стягнуто 4,9 млн гривень.

При цьому, як наголошують у відомстві, головною ціллю усіх цих заходів є відшкодування завданих державі збитків. Тому з 12 направлених до суду кримінальних проваджень 2 - з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з повним відшкодуванням завданих державі збитків.

По напрямку роботи Кіровоградської митниці ДФС було припинено діяльність центру мінімізації митних платежів, до складу якого входило 4 суб’єкта господарювання. Також, за результатами ініційованих співробітниками оперативного управління ГУ ДФС в області перевірок щодо правильності визначення митної вартості (класифікації) товарів, суму митних платежів додатково збільшено на 1,9 млн гривень.

За результатами заходів, направлених на протидію незаконному виробництву та обігу підакцизних товарів і перекриттю каналів їх контрабандного надходження на внутрішній ринок України, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 10 кримінальних проваджень. Крім того, припинено діяльність 4 незаконних виробництв підакцизної продукції та вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів на суму 37,4 млн гривень.

 

 ГУ ДФС у Кіровоградській області