Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

У 2017 році місцеві податки і збори поповнили бюджет Кіровоградщини майже на 3,8 млрд гривень

06.12.2017

За січень-листопад поточного року до місцевих скарбниць області надійшло 3 мільярди 770 млн грн податків та зборів. Це майже на 902 млн грн більше фактичних надходжень аналогічного періоду минулого року.

Основними бюджетоформуючими платежами залишаються податок на доходи фізичних осіб, плата за землю та єдиний податок.

Так, надходження з податку на доходи фізичних осіб склали 2 млрд 300 млн грн, що майже на 753 млн грн більше, ніж за 11 місяців 2016 року. Від землевласників та землекористувачів надійшло 582,7 млн грн плати за землю, що на 97,7 млн грн більше, ніж у січні – листопаді 2016 року. Спрощенці сплатили 520,6 млн грн єдиного податку, що на 112,5 млн грн більше минулорічних надходжень.

«Повнота та своєчасність надходжень до місцевих бюджетів має велике значення, адже казна Кіровоградської області – це безпосереднє джерело видатків на потреби громад регіону. Тому від рівня бюджетної дисципліни суб’єктів господарювання Кіровоградщини залежить й фінансова самодостатність регіону», – зазначає в.о. начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Сергій Тертичний.

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області