Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

За десять місяців 2017 року фіскальна служба Кіровоградщини опрацювала понад сотню запитів на публічну інформацію

13.11.2017

З метою забезпечення реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, прозорості та відкритості своєї діяльності, Головним управлінням ДФС у Кіровоградській області забезпечено розгляд документів, з проханням надати публічну інформацію із посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації», які надійшли до обласного відомства та територіальних органів засобами поштового зв’язку, електронною поштою та особисто від запитувача.

Так, упродовж січня-жовтня 2017 року до Головного управління ДФС у Кіровоградській області та його територіальних органів надійшло 104 запита на отримання публічної інформації. З них 83 або 79,8відс. запитів було отримано від юридичних осіб, 18 запитів або 17,4відс. надійшло від фізичних осіб. Органи виконавчої влади спрямували до фіскальної служби 2 запита або 1,9відсотка. Від представників ЗМІ було отримано 1 запит або 0,9відсотка.

Всі запити розглянуто та опрацьовано у строк, встановлений частиною 1 ст.20 Закону України від 13 січня 2011 року №2939-VІ «Про доступ до публічної інформації», з яких задоволено 98 запитів, відмовлено по 4 запитам, у зв’язку з тим, що інформація стосувалася діяльності третіх осіб та 2 запита надіслано належним розпорядникам інформації.

 

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області