Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

У Головному управлінні ДФС у Кіровоградській області триває тестування посадових осіб за результатами вивчення Правил етичної поведінки та запобігання корупції в органах ДФС

14.11.2017

17 жовтня 2017 року розпочалося тестування посадових осіб обласного управління фіскальної служби за результатами вивчення Правил етичної поведінки та запобігання корупції в органах ДФС, затверджених наказом ДФС від 01.12.2016 № 979 зі змінами, яке триватиме до кінця листопада поточного року.

Проведення зазначених заходів спрямовано на профілактику та попередження корупційних проявів і правопорушень серед працівників ДФС, формування неухильного дотримання ними етичних норм у професійній діяльності й у позаробочий час і, за словами Сергія Тертичного, в.о. начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області, надало можливість кожній посадовій особі органів ДФС зосередитись на нормах професійної етики та перевірити свої знання у цій сфері.

Крім того, з метою недопущення корупційних дій та порушень законодавства України у сфері службової діяльності співробітниками відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Кіровоградській області впродовж січня-жовтня 2017 року проведено 484 профілактичних заходів (лекцій, виступів, бесід) в структурних підрозділах ГУ ДФС у Кіровоградській області.

За 10 місяців 2017 року співробітниками відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Кіровоградській області проведено 52 перевірки відносно посадових осіб податкової та митної служби, за наслідками яких внесено 18 подань про притягнення винних осіб до відповідальності, усунення причин та умов, що сприяли вчиненню порушень. За матеріалами відділу складено пять протоколів за скоєння правопорушень, повязаних з корупцією.

До правоохоронних органів направлено 16 матеріалів перевірокта зареєстровано 11 кримінальних проваджень у сфері службової діяльності.

Відділом внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Кіровоградській області за січень – жовтень цього року отримано 28 відомостей про порушення митного законодавства, за результатами перевірок яких розпочате кримінальне провадження та складено 5 протоколів.

Крім того, за участю співробітників відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Кіровоградській області викриваються факти порушень чинного законодавства суб’єктами господарювання. За результатами роботи у цьому напрямку з початку цього року до державного бюджету донараховано понад 0,8млн грн – за порушення у податковій сфері та понад 1,6 млн грн – у митній.

Нагадуємо телефон антикорупційного сервісу «Пульс» - 0 800-501-007. Лінія працює цілодобово.

ГУ ДФС у Кіровоградській області