Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Кіровоградщині власники нерухомого майна сплатили понад 13,5 млн.грн. податку

13.09.2017

За підсумками восьми місяців цього року місцеві бюджети Кіровоградського регіону отримали 13 мільйонів 568 тисяч гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Переважна частина цієї суми сплачена суб’єктами господарювання – юридичними особами, які володіють нерухомим майном, що підлягає оподаткуванню.

«Цікаво, що надходження податку на нерухоме майно зросли на 70 відсотків у порівнянні з минулим роком, що в грошовому еквіваленті становить 5,7 мільйонів гривень. А це кошти, котрі залишаються у розпорядженні місцевих громад та спрямовуються на фінансування їх нагальних потреб», - зазначив в.о. начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Сергій Тертичний.

Що стосується фізичних осіб, то сплачувати податок на нерухоме майно зобов’язані лише ті, котрі володіють квартирою/квартирами, житлова площа яких перевищує 60 кв.м і будинку/будинків площею більше 120 кв.м. У випадку наявності об’єктів нерухомого майна різних типів податок сплачується за площу, що перевищує 180 кв.метрів.

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області