Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Сервіс «Пульс» - гарант захищеності інтересів бізнесу при взаємодії з контролюючими органами

11.09.2017

Сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс» − ефективний інструмент боротьби з корупцією, що сприяє вирішенню проблем, які виникають у процесі звернень суб’єктів господарювання та громадян до органів ДФС із податкових та митних питань.

«Пульс» − пряма телефонна лінія, яка функціонує цілодобово у режимі call-back та спрямована на встановлення зворотнього зв’язку з платниками податків. У робочий час інформацію про корупційні та інші неправомірні дії співробітників органів ДФС приймають працівники сервісного центру, у неробочий час – інтерактивний автовідповідач.

За січень-серпень 2017 року на сервіс «Пульс» надійшло два звернення від платників податків Кіровоградської області. У Головному управлінні ДФС в області такунезначнукількість звернень пов'язують з налагодженням партнерських відносин з платниками податків, більш прозорим адмініструванням податків та проведенням профілактичної роботи з працівниками органів ДФС у Кіровоградській області щодо дотримання чинного антикорупційного законодавства України.

При цьому скаржилися мешканці області на перевищення терміну надання адміністративних послуг та відмову в записі на особистий прийом. На всі запити громадян органами ДФС в області надано вичерпні відповіді без порушення термінів розгляду.

Звертаємо увагу платників податків, що з 20 липня 2017 року змінено номер телефону для прийняття інформації на сервіс «Пульс». Залишити інформацію щодо неправомірних дій або бездіяльності працівників органів ДФС та з інших питань можна, зателефонувавши до Контакт-центру ДФС за номером 0800-501-007 та, обравши відповідний напрямок у меню інтерактивного голосового автовідповідача (цифра 4). На офіційному веб-порталі ДФС України сервіс «Пульс» розміщено за посиланням: idd@sfs.gov.ua

 

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області