Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області припинено діяльність чергового „конвертаційного центру”

10.08.2017

Співробітниками податкової міліції Кіровоградської області спільно працівниками прокуратури Кіровоградської областіта управління Служби безпеки України у Кіровоградській області припинено діяльність міжрегіонального „конвертаційного центру”, який діяв на території Кіровоградської, Київської та ін. областей.

Групою, у складі 8 осіб, розроблено та впроваджено в діяльність злочинні схеми, основною ціллю яких було ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

В результаті проведених в установленому законом порядку заходів, встановлена група, яка отримуючи на рахунки підконтрольних їм суб’єктів господарювання кошти від суб’єктів господарювання, як платників так і не платників ПДВ, здійснювала подальше переведення їх у готівку та криптовалюту (bitcoin).

Протягом 2016-2017 р.р. злочинцями проконвертовано більше 200млн.грн., державі завдано збитки у вигляді несплачених податків на десятки мільйонів гривень.

Під час чергового зняття готівкових коштів з банківської установи в учасників конвертаційного центру та в місцях реєстрації підконтрольних злочинцям підприємств вилучено грошових коштів в національній валюті на загальну суму майже 350тис.грн., 21 печатка фіктивних підприємств, фінансова та бухгалтерська документація, комп’ютерну техніку та обладнання для майнінгу крептовалют (bitcoin), пластикові банківські картки, розрахункові та чекові книжки, накопичувачі пам’яті, чорнові записи та інше.

На даний час тривають слідчо-оперативні заходи, направлені на збір доказової бази та встановлення джерел погашення завданих державі збитків.

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області