Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Результати роботи підрозділів податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області за 7 місяців 2017 року

10.08.2017

Протягом січня-липня 2017 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за матеріалами оперативних підрозділів Головного управління ДФС у Кіровоградській області внесено 33 кримінальних правопорушень економічної спрямованості, з яких 12 – за фактами ухилення від сплати до бюджету податків, 2 – за фактами незаконної реалізації алкогольних напоїв, виготовлених з недоброякісної сировини та 4 – за фактами фіктивного підприємництва.

В ході оперативного супроводження досудового розслідування кримінальних проваджень відшкодовано збитки у розмірі 2 900тис.гривень.

До суду направлено 6 кримінальних провадження, у тому числі два з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності за ч.4 ст.212 КК України у зв’язку з повним відшкодуванням завданих державі збитків.

За результатами проведених заходів, направлених на протидію незаконному виробництву та обігу підакцизних товарів і перекриттю каналів їх контрабандного надходження на внутрішній ринок України, співробітниками податкової міліції протягом січня-липня поточного року припинено діяльність трьох незаконних виробництв підакцизної продукції та з незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на загальну суму 36481тис.гривень, у тому числі: спирт на суму 14133тис.грн., лікеро-горілчані напої на суму 19545тис.грн., паливно-мастильні матеріали на суму 396тис.грн., тютюнові вироби без марок акцизного податку та тютюнова сировина на суму 896тис.грн. та транспортні засоби – на суму 1510тис. гривень.

ГУ ДФС у Кіровоградській області