Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

З початку року на підтримку української армії платники Кіровоградщини направили понад 115 млн. гривень військового збору

06.07.2017

У січні-червні поточного року до державного бюджету платники Кіровоградської області перерахували 115,3млн.грн. військового збору. Виконання індикативного показника становить 116,4відсотків.

Перерахована до державної скарбниці у вигляді військового збору сума зросла порівняно з аналогічним періодом минулого року на 32,9млн.грн. або 39,9відсотків. Зокрема, за червень цього року надходження військового збору склали 23,4млн.грн., що на 6,8млн.грн. більше надходжень червня 2016 року”, - зазначив в.о. начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Сергій Тертичний.

Нагадуємо, що військовий збір запроваджено з  серпня 2014 року, його ставка складає 1,5% від об’єкта оподаткування. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.  

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області