Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Кіровоградщина: з початку 2017 року платники отримали понад 40 тисяч адміністративних послуг

16.06.2017

У січні - травні ц.р. до ЦОП ГУ ДФС у Кіровоградській області звернулося 293350 суб’єктів господарювання та громадян щодо отримання вищезазначених послуг. З них надано 42745 адміністративних послуг.

Щоденно органами ДФС у Кіровоградській області опрацьовується близько 2830 звернень суб’єктів господарювання та громадян стосовно отримання адміністративних, інформаційних та консультаційних послуг, подання звітності тощо.

Про це повідомилиу відділіобслуговування платників Головного управління ДФС у Кіровоградській області.

На Кіровоградщині обслуговування платників здійснює 22 ЦОП, в яких  надається комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг.

На офіційному веб-сайті Державної фіскальної служби України (http://sfs.gov.ua/) наявна інформація про перелік адміністративних послуг, а також є інформаційні картки адміністративних послуг та зразки заяв. Також на сайті є розділ „База знань”, що дозволяє отримати будь-яку запитувану інформацію.

Вся актуальна інформація та перелік адміністративних послуг (інформаційні і технологічні картки, бланки заяв та зразки їх заповнення) розміщується у кожному центрі обслуговування платників органів ДФС у Кіровоградській області.

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області