Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

До органів ГУ ДФС у Кіровоградській області 75 раз звертались за публічною інформацією

15.06.2017

У січні - травні 2017 року до територіальних органів ГУ ДФС у Кіровоградській області надійшло 75 запитів на отримання публічної інформації.

Як повідомили фахівці  відділу обслуговування платників Головного управління ДФС у Кіровоградській області 64 запита надійшло від юридичних осіб, 9 запитів від фізичних осіб та по 1 запиту від представників засобів масової інформації та від органів виконавчої влади.

Всі запити розглянуто та опрацьовано у строк, встановлений частиною 1 ст.20 Закону України від 13 січня 2011 року №2939-VІ «Про доступ до публічної інформації», з яких задоволено 73 запита та відмовлено по 2 запитам, у зв’язку з тим, що інформація стосувалася діяльності третіх осіб.

Нагадуємо, що Законом України від 13 січня 2011 №2939-VI «Про доступ до публічної інформації» визначено механізм реалізації права кожної людини на вільне одержання та поширення будь-якої інформації без втручання органів державної влади.

Вказаний закон містить перелік гарантій дотримання прав на надання публічної інформації, регламентує порядок доступу до неї, надає визначення інформації з обмеженим доступом, визначає порядок і строки подачі та задоволення запиту на інформацію, а також процедуру оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації.

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області