Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Профілактичні заходи щодо недопущення корупційних дій в органах ДФС у Кіровоградській області тривають

14.06.2017

Впродовж січня-травня 2017 року співробітниками відділу внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Кіровоградській області проведено 190профілактичних заходів (лекцій, виступів, бесід) в структурних підрозділах ГУ ДФС у Кіровоградській області щодо недопущення корупційних дій та порушень законодавства України у сфері службової діяльності.

З початку року проведено 31 перевірку відносно посадових осіб податкової та митної служби у Кіровоградській області, за наслідками яких внесено 8 подання про притягнення винних осіб до відповідальності, усунення причин та умов, що сприяли вчиненню порушень.

До правоохоронних органів направлено 4 матеріали перевірок та зареєстровано 5 кримінальних проваджень у сферіслужбовоїдіяльності.

Відділом внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Кіровоградській області за січень – травень ц.р. отримано 20 відомостей про порушення митного законодавства, за результатами перевірок яких було розпочате кримінальне провадження та складено протоколи.

За участю співробітників відділу внутрішньої безпеки викрито факти порушень чинного законодавства суб’єктами господарювання, внаслідок чого до державного бюджету донараховано 259тис.грн. у податковій сфері та митній сфері у розмірі 1327,4тис.гривень.

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області