Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Результати роботи оперативних підрозділів ГУ ДФС у Кіровоградській області за п’ять місяців 2017 року

09.06.2017

Протягом січня-травня поточного року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за матеріалами оперативних підрозділів Головного управління ДФС у Кіровоградській області внесено 21 кримінальне правопорушення економічної спрямованості: 9 – за фактами ухилення від сплати до бюджету податків, 2 – за фактами незаконної реалізації алкогольних напоїв, виготовлених з недоброякісної сировини та 3 – за фактом фіктивного підприємництва.

В ході оперативного супроводження досудового розслідування кримінальних проваджень відшкодовано збитки у розмірі 2,9 млн.гривень.

До суду направлено 4 кримінальних провадження, у тому числі дві з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності за ч.4 ст.212 КК України у зв’язку з повним відшкодуванням завданих державі збитків.

За результатами проведених заходів, направлених на протидію незаконному виробництву та обігу підакцизних товарів і перекриттю каналів їх контрабандного походження на внутрішній ринок України, співробітниками оперативного управління ГУ ДФС в області протягом п’яти місяців поточного року припинено діяльність 3 незаконних виробництв підакцизної продукції та з незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на загальну суму 35 191 тис. гривень, у тому числі: спирт на суму 13 084 тис. грн., лікеро-горілчані напої на суму 19 545 тис. грн., паливно-мастильні матеріали на суму 156 тис. грн., тютюнові вироби без марок акцизного податку та тютюнова сировина на суму 896 тис. грн. та транспортні засоби – на суму 1 510 тис. гривень.