Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Податківці, митники та ветерани податкової служби Кіровоградщини відзначили Всесвітній день вишиванки

18.05.2017

Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність. У цей день влаштовують марші вишиванок по всій Україні.

Вишиванка є не тільки традиційним українським одягом, а й оберегом.

Одягнувши вишиванку, ми виражаємо свою національну та громадянську позицію, культурну освіченість та духовну свідомість. В день вишиванки люди завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів. 

Цього дня також підтримали та вшанували українські традиції податківці, митники та ветерани податкової служби Кіровоградщини.

Захід пройшов у художньому музеї Кропивницького. Символічно і те, що сьогодні 18 травня відзначається Міжнародний день музеїв. Тому керівництво обласного апарату привітало із професійним святом усіх працівників мистецтва. В свою чергу, для всіх присутніх на святі, працівники художнього музею провели екскурсію.

Все більше та більше українців долучаються до українських традицій та устоїв, і, гуртуючись таким чином, беруть участь у флешмобах та парадах вишиванок, - зазначив очільник області Сергій Тертичний.

  

ГУ ДФС у Кіровоградській області