Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Профілактичні заходи щодо недопущення корупційних дій в органах ДФС у Кіровоградській області тривають

18.05.2017

Протягом січня – квітня 2017 року співробітниками відділу внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Кіровоградській області проведено 162 профілактичних заходи щодо недопущення корупційних дій та порушень законодавства України у сфері службової діяльності.

З початку року проведено 29 перевірок відносно посадових осіб податкової та митної служби у Кіровоградській області, за наслідками яких внесено 8 подань для вжиття заходів реагування. До правоохоронних органів направлено 4 матеріали перевірокта зареєстровано 4 кримінальні провадження у сферіслужбовоїдіяльностісаме: ч.2 ст.364-1 КК України – 1, ч.1 ст.364 КК України – 1, ч.2 ст.364 КК України – 1, ч.1 ст.366 КК України – 1.

Відділом внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Кіровоградській області за січень – квітень ц.р. отримано 20 відомостей про порушення митного законодавства, за результатами перевірок яких розпочате кримінальне провадження та складено протоколи.

За участю співробітників відділу внутрішньої безпеки викрито факти порушень чинного податкового та митного законодавства суб’єктами господарювання, внаслідок чого до державного бюджету донараховано 259,0тис.грн. та 1327,4тис.грн. відповідно.

Нагадуємо, що у випадку якщо хтось володіє інформацією про неправомірні дії або бездіяльність працівників територіальних органів ДФС у Кіровоградській області, факти корупції чи зловживання службовим становищем працівниками підпорядкованих ОДПІ, міліції чи митної служби, необхідно звертатися на телефон антикорупційного сервісу «Пульс» - (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово.

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області