Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Керівними працівниками обласного апарату ГУ ДФС в області проведено виїзний семінар-форум

19.04.2017

Днями, Головним управлінням ДФС у Кіровоградській області проведено кущовий семінар-форум для платників податків Олександрійського, Світловодського, Петрівського, Знам”янського, Онуфріївського та Олександрівського районів на тему: „Офіційно про податкові новації 2017”, організований Філією у Кіровоградській області офіційного видання ДФС України – журналу «Вісник. Право знати все про податки і збори».

В семінарі прийняли участь фахівці Головного управління ДФС у Кіровоградській області, представник журналу «Вісник. Право знати все про податки і збори». Серед лекторів на семінарі також був присутній представник Управління Держпраці у Кіровоградській області.

В ході семінару-форуму учасників проінформовано про зміни в законодавстві України в частині справляння акцизного податку, звітності з підакцизних товарів, у т.ч. реалізації та продажу у роздрібній мережі, основних змін в оподаткуванні ПДВ, які набрали чинності з 1 січня 2017 року, змін до порядку нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов”язкове державне соціальне страхування, змін до порядку оподаткування заробітної плати податком на доходи фізичних осіб, а також змін в трудовому законодавстві України та порядку оплати праці на підприємствах і установах у 2017 році.

Учасникам заходу також нагадали,що триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2016 року. Останній день подання декларації – 03 травня 2017 року.

Доказом взаємного інтересу до підтримки якісного та конструктивного діалогу між учасниками семінару і податківцями стала дискусія наприкінці виступів лекторів. Всім учасникам семінару були надані змістовні відповіді на питання.

  ГУ ДФС у Кіровоградській області