Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Про новації в податковому законодавстві говорили під час семінару для платників Кіровоградщини

17.02.2017

Головною метою семінару, що відбувся 14 лютого ц.р. для платників податків було прагнення допомогти підприємцям та бухгалтерам розібратися в порядку застосування норм податкового законодавства з урахуванням останніх змін, внесених до Податкового кодексу України.

Організатором семінару виступила Кіровоградська регіонально торгово-промислова палата.

До участі у проведенні семінару були запрошені представники інших органів виконавчої влади Кіровоградщини: головного управління Держпраці у Кіровоградській області, Державної регуляторної служби у Кіровоградській області та Кіровоградської міської ради.

Фахівці фіскальної служби області детально розповіли про особливості сплати єдиного внеску підприємцями, які працюють на спрощеній та загальній системах оподаткування, про зміни у 2017 році по податку на майно. Проінформували також присутніх про зміни в оподаткуванні податком на додану вартість, про нововведення, внесені до порядку сплати ресурсних платежів, екологічного та акцизного податків.

Доказом взаємного інтересу до підтримки якісного та конструктивного діалогу між учасниками семінару і податківцями стала дискусія наприкінці виступів лекторів.

На питання, які цікавили присутніх відповіли фахівці Головного управління ДФС у Кіровоградській області Наталія Івахнюк, Вікторія Легун, Оксана Рева та Борислав Безсмолий.

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області