Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

До уваги юридичних осіб – платників плати за землю!

17.02.2017

Головне управління ДФС у Кіровоградській областізвертає Вашу увагу, що відповідно до п.286.2 ст.286 Податкового кодексу України, платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

З 01 січня 2017 року набув чинності Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства від 25.11.2016 року № 489 «Про затвердження Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів».

Відповідно до вказаного Порядку відбулися зміни в проведенні нормативної грошової оцінки землі, які мають безпосередній вплив на її розмір.

З огляду на зазначене, платникам земельного податку та орендної плати за землю Кіровоградщини необхідно поновити довідку про нормативну грошову оцінку земель на 2017 рік.

 

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області