Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Новоархангельською ДПІ проведено засідання «круглого столу» на тему: Подання податкової звітності. Можливості та переваги «Електронного кабінету платника»

28.08.2019

В рамках взаємодії органів виконавчої влади та платників податків, в п’ятницю, 23 серпня 2019 року в Новоархангельській ДПІ Голованівського управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області проведено засідання «круглого столу» з платниками податків Новоархангельського району. Метою проведення такого заходу було донесення широкому колу юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців усіх переваг роботи в «Електронному кабінеті».

Засідання проведено за участі начальника Новоархангельської ДПІ Голованівського управління ГУ ДПС у Кіровоградській області Ірини Климанської та старшого державного інспектора Новоархангельської ДПІ Наталії Голуб.

На початку заходу Ірина Климанська розяснила присутнім можливості «Електронного кабінету платника» (ЕКП), а саме: на безоплатній основі працювати в ЕКП у щоденному цілодобовому режимі; дистанційно спілкуватися з органами ДФС; отримувати потрібну інформацію в режимі реального часу; економити свій час не відвідуючи орган ДФС; сплачувати податки (для фізичних осіб).

В ході заходу обговорили й такі переваги ЕКП як унеможливлення помилок в обов’язкових реквізитах поданої декларації, унеможливлення випадків подання звітності не в повному обсязі, оскільки звітність приймається пакетом (декларація з усіма додатками); можливість здійснення перевірки складеного звіту на наявність арифметичних помилок; можливість збереження заповненої форми звіту у режимі «Чернетки» та використання її при створенні наступних звітів; ведення Книги обліку доходів та витрат в електронному вигляді; можливість подавати заяви та отримувати в електронному вигляді довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами фіскальної служби та інші переваги.

Наприкінці заходу було наголошено на поглибленні співпраці органів виконавчої влади та платників податків Новоархангельського району.

 Голованівське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області