Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Гайворонській ДПІ відбулося засідання «круглого столу» з платниками податків Гайворонського району

28.08.2019

Сьогодні, 28 серпня 2019 року, Гайворонською ДПІ Голованівського управління Головного управління ДФС у Кіровоградській області проведено «круглий стіл» з представниками малого та середнього бізнесу Гайворонського району. Метою проведення такої зустрічі було роз’яснення новацій податкового законодавства щодо спрощеної процедури реєстрації РРО, укладення договору між ЦСО та користувачами, подання в електронному вигляді заяви на повернення помилково та/або надміру сплачених коштів по платежах, належних державному бюджету через ІТС «Електронний кабінет».

Засідання проведено за участі начальника Гайворонської ДПІ Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області Євгенія Сахна та спеціалістів Голованівського управління Головного управління ДФС у Кіровоградській області.

В ході заходу завідувач сектору обслуговування платників Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області Тетяна Демчукова роз’яснила присутнім питання, щодо здійснення реєстрації реєстраторів розрахункових операцій (далі - РРО) на підставі однієї заяви, без додатків.

Зазначено, що суттєве спрощення процедури реєстрації РРО стало можливим за рахунок запровадження електронного обміну документами між учасниками відносин у сфері застосування РРО (виробник РРО, ЦСО, суб’єкт господарювання, ДФС) та взаємодії інформаційних ресурсів фіскальної служби.

Заява подається через приватну частину (особистий кабінет) Електронного кабінету з використанням електронного цифрового підпису будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів.

До початку реєстрації РРО, необхідно надіслати (подати) до контролюючого органу Повідомлення про об’єкти оподаткування за формою №20-ОПП, у якому надати інформацію про господарську одиницю, де буде застосовуватись РРО. Зазначене Повідомлення також можна подати через приватну частину Електронного кабінету з використанням електронного цифрового підпису.

Сервісом можна скористатися на офіційному порталі ДФС України (www.sfs.gov.ua) у розділах:

- «Інформація про РРО» за посиланням http://cabinet.sfs.gov.ua/registers/rro);

- «Інформація про книги КОРО» за посиланням http://cabinet.sfs.gov.ua/registers/koro);

- «Екземпляри РРО» за посиланням http://cabinet.sfs.gov.ua/registers/rro-instance).

На завершення заходу учасники отримали відповіді на проблемні питання, що їх цікавили.

 

Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області