Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На армію – більше 49 млн.грн. від платників Олександрійського управління

27.08.2019

За підсумками січня - липня 2019 року платниками Олександрійського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області сплачено до Державного бюджету 49,3 млн.грн. військового збору. В порівнянні з відповідним періодом минулого року українські збройні сили отримали більше на 8,8 млн.грн. або на 21,6 відсотка.

Зокрема, платниками м.Олександрія сплачено 13,4 млн.грн. військового збору (на 3,0 млн.грн. більше проти відповідного періоду 2018 року, або 129,1%), Олександрійського району відповідно 5,1 млн.грн. (на 321 тис.грн. більше проти відповідного періоду 2018 року, або 106,7%).

Нагадаємо, військовий збір запроваджено з 03 серпня 2014 року, платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і іноземні доходи, нерезиденти з доходами, отриманими в Україні, та податкові агенти. Ставка податку - 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування (загальний місячний або річний оподатковуваний дохід). Військовий збір у повному обсязі перераховується до державного бюджету.

Олександрійське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області