Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В порівнянні з минулим роком надходження до місцевих бюджетів збільшилися майже на 190 мільйонів

09.08.2019

Протягом січня – липня 2019 року до місцевих бюджетів Кропивницького управління ГУ ДФС у Кіровоградській області мобілізовано надходжень у сумі 1232,9 млн. грн. податків і зборів, чим зумовлено виконання доведених бюджетних призначень у розмірі 103,4 відсотки. В порівнянні з минулим роком надходження до місцевих бюджетів збільшено на 185,8 млн. грн. або 117,7 відсотків.

Лідерами серед платежів, які складають значну частку цих бюджетів, залишаються податок на доходи фізичних осіб, земельний та єдиний податок. Так, до місцевих скарбниць перерахували 857,4 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 112,0 млн. грн. більше, ніж у січні - липні минулого року.

Суб'єкти малого і середнього підприємництва сплатили 145,2 млн.грн. єдиного податку, приріст цього платежу до відповідного періоду минулого року склав 31,0 млн. гривень.

Надходження від земельного податку та орендної плати склали 145,8 млн. грн., місцеві громади додатково отримали 25,8 млн. гривень. Порівняно з минулим роком рівень сплати зріс на 38,9 млн. грн. або на 136,4 відсотки.

Кропивницьке управління ГУ ДФС у Кіровоградській області