Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Відбулась зустріч з представниками малого та середнього бізнесу Новоархангельського району

31.07.2019

В приміщенні Новоархангельської ДПІ Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області 30 липня 2019 року проведено зустріч з представниками малого та середнього бізнесу Новоархангельського району на тему: «Єдиний податок з фізичних осіб».

Засідання проведено за участі начальника Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області Тетяни Поліщук, в.о. начальника Новоархангельської ДПІНаталії Голуб, спеціалістів відділу адміністрування податків і зборів фізичних осіб Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області Наталії Косінської та Юлії Сівак.

В ході заходу старший державний ревізор-інспектор відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області Наталія Косінська роз’яснила присутнім питання, які стосувались дотримання чинного законодавства щодо застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності для платників першої – третьої груп, нарахування та строки сплати єдиного податку, ведення обліку і складення звітності платниками єдиного податку. Наголошено на необхідності своєчасної сплати податкових платежів та погашення податкової заборгованості, зокрема з єдиного внеску.

Наприкінці заходу присутні, як завжди, отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

 

Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області