Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Добровеличківською ДПІ проведено засідання «круглого столу» на тему: Можливості сервісу «Електронний кабінет платника»

29.07.2019

В рамках взаємодії платників податків та державної фіскальної служби, 26 липня 2019 року, Добровеличківською ДПІ Голованівського управління Головного управління ДФС у Кіровоградській області проведено засідання «круглого столу» на тему: Можливості сервісу «Електронний кабінет платника».

Засідання проведено за участі начальника Голованівського управління Головного управління ДФС у Кіровоградській області Тетяни Поліщук, начальників Голованівської ДПІ Олени Загородньої та Добровеличківської ДПІ Світлани Гончарової.

Метою проведення такого заходу було донесення широкому колу фізичних осіб-підприємців усіх переваг роботи в «Електронному кабінеті».

На початку заходу начальник Добровеличківської ДПІ розяснила присутнім можливості «Електронного кабінету платника» (ЕКП), а саме: на безоплатній основі працювати в ЕКП у щоденному цілодобовому режимі; дистанційно спілкуватися з органами ДФС; отримувати потрібну інформацію в режимі реального часу; економити свій час не відвідуючи орган ДФС; сплачувати податки (для фізичних осіб). Наголосила, що найпопулярніший серед користувачів сервіс відкритої частини ЕКП - інформація з реєстрів ДФС (дані про взяття на облік платників; дані реєстру платників ПДВ; дані реєстру страхувальників; дані реєстру платників єдиного податку; інформація про РРО; інформація про книги РРО; дані реєстру платників акцизного податку з реалізації пального; реєстр осіб, які здійснюють операції з товарами). В закритій частині особистого кабінету найпопулярнішими сервісами є: Листування з ДФС, Стан розрахунків з бюджетом, СЕА ПДВ та СЕА РП.

В ході заходу начальник Голованівської ДПІ більш детально розповіла про переваги ЕКП (такі як унеможливлення помилок в обов’язкових реквізитах поданої декларації, подання звітності не в повному обсязі, оскільки звітність приймається пакетом (декларація з усіма додатками); можливість здійснення перевірки складеного звіту на наявність арифметичних помилок; можливість збереження заповненої форми звіту у режимі «Чернетки» та використання її при створенні наступних звітів; ведення Книги обліку доходів та витрат в електронному вигляді; можливість подавати заяви та отримувати в електронному вигляді довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами фіскальної служби тощо). Також продемонструвала на конкретних прикладах використування даного сервісу.

На завершення заходу учасники отримали відповіді на проблемні питання, що їх цікавили.

 

Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області