Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Центром обслуговування платників Голованівської ДПІ протягом січня - червня 2019 року надано 2429 адміністративних послуг

08.07.2019

У Центрі обслуговування платників Голованівської ДПІ Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області для платників податків та громадян надається повний спектр адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг.

Протягом січня – червня 2019 року Центром обслуговування платників Голованівської ДПІ надано платникам податків – підприємцям, юридичним особам, а також пересічним громадян 2429 адміністративних послуг.

Найпопулярнійшою є послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків із Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Так, впродовж січня - червня 2019 року в Центрі обслуговування платників реєстраційний номер облікової картки платника податків отримали 652 громадян. Також, видано 799 відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, 251 довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію), 388 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби, надано послуг з реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 95; реєстрації платником єдиного податку – 57; надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 74 та інші.

Нагадуємо, що Центр обслуговування платників Голованівської ДПІ Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області знаходиться за адресою: 26500, Кіровоградська обл., cмт. Голованівськ, вул. Паркова, 11.

Звертайтеся у робочі дні з 9 год.00 хв. до 18 год.15 хв. (у п’ятницю з 9 год.00 хв. до 17 год. 00 хв.), перерва: з 13 год. 00 хв. до 14 год. 00 хвилин.

 Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області