Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Засідання «круглого столу» на тему: Прийняття рішення органами місцевого самоврядування по місцевих податках і зборах на 2020 рік

07.06.2019

В рамках взаємодії органів місцевого самоврядування та ДФС, у п’ятницю, 07 червня в Добровеличківській ДПІ Голованівського управління Головного управління ДФС у Кіровоградській області проведено засідання «круглого столу» з сільськими радами та ОТГ. Засідання проведено за участі начальника Добровеличківської ДПІ Голованівського управління ГУ ДФС в області Світлани Гончарової, старшого державного ревізор - інспектора відділу оподаткування фізичних осіб Голованівського управління ГУ ДФС в області Ольги Носуліч та головного державного ревізор - інспектора відділу оподаткування фізичних осіб Голованівського управління ГУ ДФС в області Наталії Чумаченко.

На початку заходу представники податкового органу роз’яснили присутнім  головні законодавчі аспекти щодо справляння місцевих податків і зборів (порядок оподаткування, хто є платниками податку, як здійснюється нарахування тощо).

Керівник податкового органу С. А. Гончарова наголосила присутнім, що однією з головних засад успішного розвитку держави є ефективна та дієва система місцевого самоврядування. Для забезпечення виконання своїх функцій, створення належного життєвого середовища для населення громади, органи місцевого самоврядування повинні мати достатні фінансові ресурси, основу яких складають кошти відповідних бюджетів. Одним із важливих джерел їх доходів є місцеві податки та збори.

В ході проведення «кругового столу» спрацював конструктивний формат. Адже фахівці відомств відповіли на десятки запитань. Розповіли про необхідність та правильність прийняття рішень по єдиному податку та податку на майно. Наголосили на нормах постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 №483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

Наприкінці заходу було наголошено на поглибленні співпраці податкового органу та оганів місцевого самоврядування. Акцентовано увагу на подачі до контролюючого органу інформації та прийнятих рішень, різних видів документів, які визначено відповідно до норм Податкового кодексу України.

Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області