Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Спільна нарада з органами місцевого самоврядування у Гайворонській ДПІ Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області

07.06.2019

Сьогодні, 07 червня 2019 року, Гайворонською ДПІ спільно з головним офісом Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області проведено семінар-нараду з головами, секретарями та землевпорядниками органів місцевого самоврядування Гайворонського району. Метою проведення такої зустрічі було обговорення проблемних питань щодо прийняття рішень по місцевих податках та зборах на 2020 рік.

Засідання проведено за участі начальника Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградської області Тетяни Поліщук, начальника Гайворонської ДПІ Євгенія Сахна, заступника начальника управління – начальника відділу податків і зборів з юридичних осіб Антоніни Курко, спеціалістів відділу адміністрування податків і зборів фізичних осіб та відділу податків і зборів з юридичних осіб Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області.

В ході заходу було роз’яснено основні аспекти щодо об’єктів оподаткування, платників податків і зборів, розміри ставок, пільги, податкові періоди та інші обов’язкові елементи, які слід врахувати при прийнятті рішень про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік.

При цьому було акцентовано увагу, що для забезпечення виконання функцій держави, створення належного життєвого середовища для населення, органи місцевого самоврядування повинні мати достатні фінансові ресурси, основу яких складають кошти відповідних бюджетів.

На завершення заходу учасники отримали відповіді на проблемні питання, що їх цікавили.

Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області