Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Благовіщенській ДПІ відбулася семінар – нарада з органами місцевого самоврядування Благовіщенського району щодо прийняття рішень по місцевих податках та зборах на 2020 рік

07.06.2019

Сьогодні, 7 червня 2019 року, Благовіщенською ДПІ Голованівського управління Головного управління ДФС у Кіровоградській області проведено семінар-нараду з головами, секретарями та землевпорядниками органів місцевого самоврядування Благовіщенського району. Метою проведення такої зустрічі було прийняття рішень по місцевих податках та зборах на 2020 рік.

Засідання проведено за участі начальника Голованівського управління ГУ ДФС в області Тетяни Поліщук, заступника начальника – начальника відділу податків і зборів з юридичних осіб Антоніни Курко, спеціалістів відділу адміністрування податків і зборів фізичних осіб та юридичних осіб ( Лохаївська О.В., Блідар А.В.).

В ході заходу було роз’яснено основні аспекти щодо об’єктів оподаткування, платників податків і зборів, розміри ставок, пільги, податкові періоди та інші обов’язкові елементи, які слід врахувати при прийнятті рішень про встановлення місцевих податків та зборів.

На завершення заходу учасники отримали відповіді на проблемні питання, що їх цікавили.

 Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області