Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Легалізація заробітної плати – основа стабільного майбутнього

10.05.2019

Одним із основних джерел наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб. Ці кошти спрямовуються на вирішення соціальних проблем міста, якісне медичне обслуговування, належний рівень освіти та культури.

З цією метою Кропивницьким управлінням ГУ ДФС у Кіровоградській області спільно з органами місцевої влади міста Кропивницького проведено співбесіди з керівниками підприємств та фізичними особами – підприємцями щодо легалізації заробітної плати і трудових відносин з найманими працівниками.

В результаті проведених заходів за чотири місяці поточного року проведено 15 рейдових відстежень території міста, у 18 підприємств підвищили рівень заробітної плати, легалізована праця 8 осіб. За результатами проведеної роботи місцевий бюджет додатково отримав 10,5 тис. грн.. податку на доходи з фізичних осіб.

Закликаємо громадян не погоджуватися на виплату заробітної плати «в конверті».

Нагадуємо, що неоформлений офіційно працівник ризикує залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії та здійсненні перерахунків пенсій у подальшому.

Кропивницьке управління ГУ ДФС у Кіровоградській області