Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Місцеві бюджети отримали 342,2 млн гривень податків та платежів

12.03.2019

Протягом січня – лютого 2019 року платники Кропивницького управління ГУ ДФС у Кіровоградській області сплатили до місцевих бюджетів 342,2 млн. гривень. Доходи місцевих бюджетів порівняно з відповідним періодом минулого 2018 року зросли на 45,8 млн.грн., або на 115,5 відсотків.

В структурі надходжень найбільшу суму складає податок на доходи з фізичних осіб, а це з початку року – 224,9 млн. гривень, що у порівнянні з минулим роком більше на 25,2 млн. гривень. Питома вага податку на доходи з фізичних осіб у загальних надходженнях до місцевих бюджетів становить понад 65,7 відсотків.

Окрім того, до місцевого бюджету з початку року надійшло: єдиного податку – 58,6 млн.грн., земельного податку та орендної плати – 37,6 млн.грн., акцизного податку – 10,7 млн. гривень.

Водночас звертаємо увагу платників податку щодо відповідального розуміння до своїх зобов’язань: вчасно сплачувати податки, збори платежі до бюджету, не виплачувати зарплатню в «конвертах», оформлювати працівників офіційно. А найманим співробітникам рекомендуємо утриматися від сумнівного, неофіційного заробітку без майбутнього. 

Кропивницьке управління ГУ ДФС у Кіровоградській області