Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТНИКІВ ГОЛОВАНІВСЬКОЇ ДПІ ВІДВІДАЛИ 9684 ПЛАТНИКІВ ТА ГРОМАДЯН

06.02.2019

У Центрі обслуговування платників Голованівської ДПІ Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області для платників податків та громадян надається повний спектр адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг. Тут здійснюється прийом звітності та вхідної кореспонденції.

Протягом січня – грудня 2018 року Центр відвідали 9684 платників податків та громадян, надано 8986 адміністративних послуг.

Найпопулярнійшою є послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків із Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Так, упродовж 2018 року в Центрі обслуговування платників реєстраційний номер облікової картки платника податків отримали 1554 громадян. Також, видано 1717 відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, 398 довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію), надано послуг з реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 180; реєстрації платником єдиного податку – 92; надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 116; реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 95 та інші.

Перелік всіх адміністративних послуг, які надаються у Центрі обслуговування платників, можна переглянути на інформаційних стендах та на субсайті територіальних органів ДФС у Кіровоградській області.

Нагадуємо, що Центр обслуговування платників Голованівської ДПІ Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області знаходиться за адресою cмт. Голованівськ, вул.Паркова,11. Звертайтеся у робочі дні з 9 год.00 хв. до 18 год.15 хв. (у п’ятницю з 9 год.00 хв. до 17 год. 00 хв.), перерва: з 13 год. 00 хв. до 14 год. 00 хвилин.

 Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області