Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Заробітна плата у «конверті» - це тимчасове благо

03.01.2019

Одним із основних джерел наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб. Ці кошти спрямовуються на вирішення соціальних проблем міста, якісне медичне обслуговування, належний рівень освіти та культури.

З цією метою спільно з органами місцевої влади проведено спільні зустрічі з керівниками підприємств з питань легалізації виплати заробітної плати та недопущення виплати зарплатні в «конверті».

За результатами спільно проведеної роботи з початку 2018 року на 45 підприємствах підвищили рівень заробітної плати, за рахунок чого додатково бюджет отримав 29,8тис.гривень податку з доходів фізичних осіб.

Протягом грудня 2018 року неодноразово проводилися спільні співбесіди з керівниками підприємств та з фізичними особами – підприємцями. На цих зустрічах обговорювалися питання виявлення фактів порушення прав найманих працівників та допуску до роботи найманих працівників без оформлення трудових відносин. За результатами співбесід у 7 суб’єктів господарювання – платників податку легалізована праця 5 осіб.

Кропивницьке управління ГУ ДФС у Кіровоградській області