Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Легалізація трудових відносин – гарантоване майбутнє кожного працюючого

06.12.2018

Працівниками Кропивницького управління ГУ ДФС у Кіровоградській області постійно здійснюються контрольно-перевірочні та організаційні заходи щодо встановлення найманих працівників, праця яких використовується без документального оформлення трудових відносин та належного оподаткування.

Так, за три місяці поточного року в ході проведення кампанії з детінізації зайнятості населення 38 підприємств підвищили рівень заробітної плати найманим працівникам, як наслідок бюджет додатково отримав 21тис.грн. податку з доходу фізичних осіб.

Протягом листопада 2018 року з керівниками підприємств та фізичними особами – підприємцями проведена роз’яснювальна робота, щодо оформлення трудових відносин та недопустимості виплати зарплати в «конвертах», за результатами вжитих заходів у 6 суб’єктів господарювання – платників податку легалізована праця 4 найманих осіб.

Водночас хочемо нагадати, що лише офіційне працевлаштування дає право найманим працівникам на отримання соціальних виплат у разі втрати працездатності та пенсійного забезпечення в майбутньому.

Кропивницьке управління ГУ ДФС у Кіровоградській області