Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Детінізація ринку праці є одним з головних завдань захисту прав людини

26.11.2018

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів від 05 вересня 2018 року №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», уряд доручив представникам ДФС спільно з іншими територіальними органами виконавчої влади провести починаючи з 05 жовтня 2018 року в установленому порядку комплексні заходи, спрямовані на детінізацію трудових відносин, легалізацію заробітної плати та підвищення рівня оплати праці.

За результатами роботи 28 підприємств підвищили рівень заробітної плати, в ході чого бюджет додатково отримав 15,5тис.грн. податку з доходів фізичних осіб.

Протягом жовтня 2018 року з керівниками підприємств та фізичними особами – підприємцями проведена роз’яснювальна робота, щодо оформлення трудових відносин та недопустимості виплати зарплати в «конвертах», за результатами вжитих заходів у 2 суб’єктів господарювання легалізована праця 2 осіб. Працівниками Кропивницького управління постійно здійснюється контроль за видами діяльності суб’єктів господарювання та кількістю найманих працівників.

Кропивницьке управління ГУ ДФС у Кіровоградській області