Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Зарплата в «конверті» - явище неприпустиме!

23.10.2018

Легалізації заробітної плати і на сьогоднішній день є одною з головних на загальнодержавному рівні.

Так вже склалось, що певне коло бізнесменів, намагаючись отримати прибуток із найменшими витратами та користуючись напруженістю на ринку праці, не оформлюють належним чином трудові угоди з найманими працівниками та виплачують заробітну плату «в конверті».

Такий стан недопустимий ані для держави, ані для роботодавців, ані для самих працівників. Виплата "тіньової" зарплати позбавляє громадян належного захисту на випадок непрацездатності та прирікає на мізерну пенсію у майбутньому.

«Постраждалими» у цій ситуацій є пересічні громадяни – наймані робітники, в яких у більшості випадків просто немає вибору. Більше того, вони стають соціально незахищеними: позбавлені права на отримання лікарняних, банківських кредитів.

Прикро констатувати, що для працюючого громадянина «покарання» настане у "далекому" майбутньому — після виходу на пенсію.

Тому звертаємо увагу, що у разі виникнення порушення прав найманих працівників та виплати зарплати в «конвертах», громадяни мають можливість повідомити про це, звернувшись до податкової інспекції або за телефоном антикорупційного сервісу Державної фіскальної служби «Пульс» за телефоном: 0800-501-007.

Кропивницьке управління ГУ ДФС у Кіровоградській області