Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Е-Receipt (електронний чек) –це зручно

05.10.2018

Кропивницька ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області нагадує, що з 25 вересня 2018 року ДФС України розпочато функціонування у тестовому режимі експериментального проекту інформаційної системи е-Receipt. проект є складовою частиною пілотного проекту щодо застосування новітніх моделей для реєстрації розрахункових операцій та проекту Міністерства Фінансів України  «Податки це просто».

Відтепер покупець має можливість у відкритій частині Електронного кабінету перевірити чек, який він отримав від продавця в будь-якій точці України.

Для фіскалізації розрахунків передбачено технологічне рішення, яке не вимагає обов'язкового застосування традиційних реєстраторів і друку паперових чеків, і може бути встановлено на будь-який електронний пристрій. Сам фіскальний чек можна буде перевірити у відкритій частині електронного кабінету ДФС. Поки триває тестування, е-чек використовуватиметься паралельно з паперовим.

Використання новітніх технологій з метою фіскалізації операцій замість традиційних касових апаратів вже давно застосовуються в ряді високорозвинених європейських держав. Таке рішення не тільки повністю відповідає духу часу, але і буде сприяти збереженню ресурсів підприємців на використання касових апаратів.

Кропивницька ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області