Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Щодо застосування новітніх моделей для реєстрації розрахункових операцій

28.08.2018

Кропивницька ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області інформує, що ДФС України розпочата реалізація пілотного проекту щодо застосування інноваційної електронної системи e-Receipt (електронний чек) для реєстрації розрахункових операцій.

Мова йде про запровадження альтернативи касовим апаратам – замість традиційних РРО представники бізнес спільноти зможуть використати мобільні телефони, планшети, ноутбуки та інші засоби комунікації.

Інноваційна система передбачає он-лайн реєстрацію пристроїв, без подання до контролюючих органів буд-яких паперових документів, та не потребуватиме абонентської плати за користування нею.

При здійсненні розрахункової операції суб’єкти господарювання можуть он-лайн відправити покупцю на засіб комунікації (планшети, мобільні телефони, смартфони, тощо) електронний чек, який в подальшому можуть використовувати суб’єкти господарювання, покупці та контролюючі органи.

Так, бізнес очікують зміни щодо РРО, які дозволять спростити та здешевити процес, а також покращити умови ведення господарської діяльності.

Реалізація експериментального проекту триватиме до 31 грудня 2019 року, під час якого буде досліджено інноваційні розробки, новітні моделі програмних та/або програмно-технічних комплексів, можливість їх застосування для здійснення розрахункових операцій. В ході проекту буде прийнято рішення щодо доцільності їх впровадження у промислову експлуатацію та подальшого застосування суб’єктами господарювання.

Додаткова інформація розміщена на офіційному веб-порталі ДФС України за посиланням: http://sfs.gov.ua/або за телефоном 0-800-501-007.


Кропивницька ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області