Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Рекомендовано нову форму запиту на отримання публічної інформації в фіскальній службі

27.07.2018

Письмовий запит на отримання публічної інформації подається у довільній формі. Для спрощення процедури оформлення письмового запиту запитувач може використати відповідну форму. Така форма розміщена на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Головна>Робота з громадянами>Публічна інформація> Форми подання запиту» за посиланням: http://sfs.gov.ua/priymalnya-gromadyan/dostup-do-publichnoi-inform/formi-zapitu-na-informatsiyu/.

Зокрема, такою формою передбачено можливість обрання запитувачем способу отримання інформації (документів) шляхом проставлення у такому запиті відмітки «ознайомлення з документами в спеціальному місці розпорядника інформації».

Відповідний наказ Міністерства фінансів України від 04.05.2018 №468 набрав чинності  26.06.2018 року.

Також наказом визначається порядок відшкодування витрат на копіювання та/або друк документів, що надаються за запитом на отримання публічної інформації, розпорядником якої є органи Державної фіскальної служби.

Так, орган ДФС надає за вимогою запитувача 10 перших сторінок документа безкоштовно одночасно з повідомленням про необхідність відшкодування витрат на виготовлення копій решти документів, крім документів, якщо вони надаються на вимогу запитувачу виключно на електронну пошту.

Крім того передбачено, що дія цього наказу не поширюється на відносини у сфері звернень громадян та адвокатських запитів, які регулюються Законом України «Про звернення громадян» та Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» відповідно.

Також наказом закріплено електронну адресу, на яку до ДФС України направляється запит на отримання публічної інформації: publicinfo@sfs.gov.ua,

Таким чином, спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями відповідно до вимог пункту 4 частини першої статті 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації» визначено Приймальню громадян головного офісу Олександрійської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області (кімната №301 Олександрійської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області, вул.Святомиколаївська, 17, м.Олександрія, Кіровоградська область, Україна, 28000).

Також по головному офісу Олександрійської ОДПІ визначено електронну, поштову адресу, факс, телефон, на які направляється запит на публічну інформацію, зокрема:

  • електронна адреса: kr.dpi26@sfs.gov.ua;

  • поштова адреса: Олександрійська ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області, вул. Святомиколаївська, 17, м.Олександрія, Кіровоградська область, Україна, 28000;

  • факс: (05235) 7-43-69;

  • телефони: (05235) 7-43-69, 7-34-28

Олександрійська ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області