Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Понад 140 млн.грн. отримали місцеві бюджети від платників Кропивницької ОДПІ за січень 2018 року

09.02.2018

За словами начальника відділу координації бюджетного процесу Кропивницької ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області Ірини Кофанової – за січень 2018 року від платників Кропивницької ОДПІ до місцевих бюджетів мобілізовано 146,5 млн.грн. податків і зборів, чим зумовлено виконання доведених бюджетних призначень у розмірі 117,5 відсотка. Проти аналогічного періоду минулого року надходження до місцевих бюджету збільшено на 34,3 млн.грн. або 30,6 відсотка.

Найбільшу питому вагу (69 відс.) в надходженнях до місцевих бюджетів займає податок на доходи фізичних осіб, якого мобілізовано у сумі 101,1 млн.гривень. Окрім ПДФО найбільшими бюджетоформуючими податками місцевих бюджетів є сплата єдиного податку юридичними та фізичними особами, якого надійшло у сумі 22,5 млн.грн., плати за землю юридичними та фізичними особами забезпечено на 14 млн.грн., акцизного податку – 6,4 млн.гривень.

 

Кропивницька ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області