Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

«Пульс» - сервіс для платників податків

02.02.2018

Кропивницька ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області нагадує, що з метою подолання корупції в лавах Державної фіскальної служби України,  ліквідування перешкод, що заважають у здійсненні підприємницької діяльності та усунення складнощів у спілкуванні із посадовими особами у відомстві функціонує єдиний антикорупційний сервіс  - «Пульс».

Сервіс «Пульс» - це гаряча телефонна лінія – 0-800-501-007, яка працює за принципом call-back, цілодобово, на яку можна повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників фіскальної служби, а також вирішити суперечливі питання, що турбують платників у сфері адміністрування податків, зборів, єдиного соціального внеску та під час здійснення митного контролю та митного оформлення.

Питання, які надходять, розглядаються протягом доби та вирішуються по суті, відповідно до чинного законодавства. Але є такі звернення, що потребують додаткового опрацювання. У будь-якому випадку, заявник обов’язково отримує повідомлення про результати перевірки даних та вжиті заходи.

 

Кропивницька ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області