Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

До уваги осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування!

12.01.2018

Відповідно до Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» починаючи з 01 січня до 01 квітня особи зазначені в пункті 1, підпунктах "а" і "в" пункту 2, пункті 5 частини першої статті 3 цього Закону (далі – суб’єкти декларування), зобов’язані щорічно подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Для подання декларації за минулий рік суб’єкт декларування має використовувати особистий ключ електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) отриманий для виконання своїх службових обов’язків. 

У зв’язку з вищезазначеним Олександрійська ОДПІ звертає увагу на наступне:

1. Відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків за останній звітний період (квартал) 2017 року надаються через 50 днів після його закінчення. Отже, повна інформація про доходи за підсумками 2017 року з урахуванням даних за четвертий квартал 2017 року буде доступною не раніше 20 лютого 2018 року.

Таким чином, у разі звернення фізичної особи щодо отримання інформації про свої доходи в термін раніше 20 лютого 2018 року суб’єкт звернення отримає неповні відомості про свої доходи за 2017 рік (лише за три календарних квартали 2017 року).

Олександрійська ОДПІ просить врахувати вищезазначену інформацію при складанні декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

2. На веб-порталі Державної фіскальної служби України працює Електронний кабінет платника, за допомогою якого фізичні особи можуть отримати в електронному вигляді довідку про доходи за 2017 рік (Відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків).

Таким чином, маючи ключ ЕЦП для подання декларації, е-декларанти мають змогу за допомогою цього ж ключа отримати відомості про свої доходи за 2017 рік. Це є зручною і дієвою альтернативою подвійному відвідуванню податкової інспекції: першого разу – колинадається заява на отримання відомостей, другого разу – коли отримується довідка про доходи в паперовому вигляді.

В Центрі обслуговування платників Олександрійської ОДПІ за необхідності надається покроковий алгоритм дій для отримання електронної довідки про доходи, який може опанувати кожний платник податків (кімната 2).

У разі виникнення додаткових питань щодо користування Електронним кабінетом платника звертатися за телефоном 0800501007 або використовувати електронну скриньку infozvit@sfs.gov.ua.

 

Олександрійська ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області