Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

За одинадцять місяців 2017 року до місцевих громад Кропивницького надійшло понад 170 млн грн плати за землю

18.12.2017

Як повідомила начальник відділу координації бюджетного процесу Кропивницької ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області Ірина Кофанова – за одинадцять місяців 2017 року власники та орендарі земельних ділянок Кропивницької ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області поповнили місцевий бюджет на 170,5млн.грн., що перевищує показник аналогічного періоду минулого року на 19,7млн.грн. (113,1відс.). Зокрема, у листопаді 2017 року платниками сплачено 14,7млн.грн., що на 1,1млн.грн. більше ніж у листопаді 2016 року.

Плата за землю стабільно забезпечує місцеві громади надходженнями і складає майже 11,8відс. в загальній сумі надходжень до місцевого бюджету.

Вагому частину надходжень плати за землю, а саме 82,1відс. сплачено юридичними особами, від них до бюджету надійшло 139,9млн.гривень. Ще 30,6млн.грн. сплачено фізичними особами. Проти аналогічного періоду 2016 року спостерігається перевищення плати за землю на 13,8млн.грн. юридичними особами та на 5,9млн.грн. фізичними особами.

Нагадуємо, плата за землю включає в себе два види обов’язкових платежів – земельний податок та орендну плату. Перший сплачують власники землі та землекористувачі, другий – орендарі земельних ділянок, як фізичні, так і юридичні особи.

 

Кропивницька ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області