Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Понад 1,3 млрд грн ЄСВ надійшло на соціальні потреби кропивниччан

15.12.2017

Зазначена сума єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування надійшла протягом січня - листопада  поточного року. Виконання бюджетного призначення становить 116,8 відсотків, до доведеного індикативного показника 1,2 млрд гривень.

Крім того, хочемо зауважити, що Законом України від 03 жовтня 2017 року №2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» внесено зміни  до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Відповідно до прийнятих змін, для представників бізнесу, що обрали спрощену систему оподаткування, ставка та терміни перерахування ЄВ залишаться незмінними – щоквартально у розмірі 22 відсотки від суми мінімальної  заробітної плати.

Разом з тим, серед нововведень Закону №2148-VIII є те, що платники єдиного податку першої групи втрачають право на сплату ЄСВ у сумі не менш ніж 0,5 мінімального страхового внеску. Тобто платники єдиного податку першої групи будуть сплачувати ЄСВ у розмірі 22 відсотки від суми мінімальної  заробітної плати.

Також, у 2018 році платники єдиного внеску:

  • фізичні особи - підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування;

  • особи, які провадять незалежну професійну діяльність;

  • члени фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах

зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

Водночас нагадуємо, що граничний термін сплати єдиного внеску фізичними особами-підприємцями на спрощеній системі оподаткування за IV квартал 2017 року – 19 січня 2018 року.

 

Кропивницька ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області