Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Платниками Кропивницької ОДПІ сплачено понад 400млн.грн. податку на доходи фізичних осіб

01.06.2017

З початку 2017 року до місцевих бюджетів Кропивницької ОДПІ надійшло 309,8млн.грн. податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), що на 95,5млн.грн. більше ніж у попередньому році, виконання індикативного показника склало 111,0 відсотка.

Державний бюджет поповнився на суму 106,1млн.грн. отриманих від податку на доходи фізичних осіб, що становить 110,4відс. виконання індикативного показника, та на 30,8млн.грн., більше ніж надходження у минулому році.

Податок на доходи з фізичних осіб є основним джерелом наповнення Зведеного бюджету країни. Надходження протягом чотирьох місяців 2017 року забезпечено у розмірі 415,9млн.грн., та в порівнянні з минулим роком надходження податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) збільшені майже на 126,3млн.грн. - повідомила начальник відділу координації бюджетного процесу Кропивницької ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області Ірина Кофанова.

Кропивницька ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області вдячна суб’єктам господарювання за співпрацю та розуміння важливості сплати податків.