Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

З початку року платники Кропивницької ОДПІ сплатили 319,0млн.грн. єдиного соціального внеску

28.04.2017

З початку 2017 року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування  від платників Кропивницької ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області склали 319,0млн.грн., що становить 120,4 відсотків до доведеного індикативного показника 265,0млн.грн.(+54,0млн.грн.) – про це нам повідомила начальник відділу адміністрування єдиного внеску Кропивницької ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області Дмитренко Світлана Євгеніївна.

Світлана Євгеніївна нагадала платникам, що ЄСВ для всіх платників єдиного внеску (крім пільгових категорій) встановлено у розмірі 22% і підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, пенсійне забезпечення та інші виплати.

Звертаємо увагу, що не оформлена праця та виплата заробітної плати «в конвертах» позбавляє громадян соціального захисту, адже пенсію вони матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати. Неоформлений офіційно працівник ризикує залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії та здійсненні перерахунків пенсій у подальшому.