Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Робота з боржниками Кіровоградщини дозволила забезпечити надходження до зведеного бюджету понад 3 млн гривень

15.02.2018

Протягом січня 2018 року за результатами вжитих заходів, ГУ ДФС у Кіровоградській області забезпечено 3,3 млн грн надходжень до зведеного бюджету за рахунок погашення податкового боргу. Із зазначеної суми 2,8 млн грн спрямовано до державного бюджету.

Загальна сума податкового боргу станом на 1 лютого 2018 року до бюджетів усіх рівнів по Кіровоградській області становить 762,6 млн грн, з них до державного бюджету – 617,4 млн гривень. При цьому, борг підприємств щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, складає майже 130 млн грн або 17,0 відс. від загальної суми заборгованості.

«Обов’язковість сплати податків – один із основних принципів функціонування «здорової» системи оподаткування в сучасному світі. Задля його реалізації на практиці, фахівцями підрозділів погашення боргу Головного управління ДФС в області, щодня вживаються усі передбачені законом заходи щодо стягнення заборгованих бюджету коштів», - наголошує в.о. начальника ГУ ДФС Кіровоградщини Сергій Тертичний.

Так, у рамках роботи у цьому напрямку, з початку 2018 року фіскальними органами області описано у податкову заставу майно боржників на суму 45,1 тис. гривень. До уповноваженої біржі передано майно для подальшої його реалізації в рахунок погашення податкового боргу на суму 111,4 тис. гривень.

Крім того, протягом січня цього року зусиллями фахівців обласного управління фіскальної служби скорочено борг зі сплати єдиного соціального внеску на 1,6 млн. гривень.

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області