Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Створив «фіктар» - отримав покарання

23.02.2018

Податковою міліцією ГУ ДФС у Кіровоградській області проводяться заходи направлені на ліквідацію конвертаційних центрів та припинення фактів створення фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності, з метою надання послуг реально діючим суб’єктам господарювання щодо мінімізації податкових зобов’язань.

Протягом 2017 року співробітниками податкової міліції
Кіровоградської області припинено діяльність двох «конвертаційних центрів» та 73 фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 10 кримінальних проваджень за ознаками правопорушень передбачених ст. 205 КК України.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Кіровоградській області протягом 2017 року закінчено розслідування п’яти кримінальних проваджень даної категорії відносно громадян України, які з метою прикриття незаконної діяльності інших осіб, пов’язаної з проведенням безтоварних операцій та переведенням в готівку коштів, зареєстрували на своє ім’я шість суб’єктів господарювання без наміру здійснювати підприємницьку діяльність.

Після розслідування та судового розгляду даних правопорушень Ленінським районним судом м. Кіровограда обвинувачених визнано винними у скоєнні злочинів за ч.5 ст. 27 ч.1 ст. 205та ч.2 ст. 205 КК України та призначено покарання у вигляді штрафів у розмірі від 500 до 3000 неоподаткованих доходів громадян, кожному. Обвинувачені вину визнали та сплатили до бюджету штрафи.

Протягом січня-лютого поточного року слідчими ГУ ДФС в області направлено до суду 3 кримінальних провадження даної категорії для притягнення винних до кримінальної відповідальності.

 

Головне управління ДФС у Кіровоградській області