Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Юристи фіскальної служби Кіровоградщини виграли у судах понад 311 млн гривень

21.12.2017

Протягом 2017 року юридичною службою органів ДФС Кіровоградської області здійснювалось супроводження 1850 справ різних категорій (з урахуванням позовів минулих років)на загальну суму понад 4 млрд гривень.

За результатами їх розгляду повністю або частково на користь органів ГУ ДФС у Кіровоградській області винесено 247 рішенm на суму 311,2 млн грн, що становить більше 80 відсотків як від загальної кількості винесених рішень, так і від їх загальної суми.

Серед адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Кіровоградської області  більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень. Так, з початкуцього року судами розглянуто 67таких справ на 57,1 млнгрн, з яких на користь органів ДФС - 42 справи на суму20 млнгривень, що складає 60 відсотків.

«Основними причинами винесення рішень на користь фіскальних органів області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення механізму захисту у судах позиції відомства фахівцями юридичних підрозділів», - зазначив в.о. начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Сергій Тертичний.

 

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області