Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Кіровоградщині платникам відшкодовано понад 977 мільйонів гривень податку на додану вартість

21.12.2017

У січні – листопаді 2017 року 85 платників області заявили до відшкодування з бюджету на рахунки в банку 944,1 млн грн податку на додану вартість.

У порівнянні з відповідним періодом 2016 року заявлена сума ПДВ на рахунки платників збільшилась на 309,1 млн грн або 67,3 відсотка.

Станом на 1 грудня 2017 року бізнесменам регіону відшкодовано на розрахункові рахунки 977,2 млн грн, що на 39,3 відсотка більше, ніж за 11 місяців минулого року. Тоді платники отримали 593,5 млн грн податку на додану вартість.

Як зазначив в.о. начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Сергій Тертичний, за рахунок впровадження з 1 квітня 2017 року Електронного реєстру автоматичного відшкодування ПДВ, процес повернення бюджетних коштів платникам став максимально прозорим. Кожен підприємець тепер може в онлайн-режимі перевірити, на якому етапі знаходиться його платіж. Усю вхідну інформацію в реєстр формує ДФС на підставі заявок бізнесу та закріпляє електронним цифровим підписом. Надалі вносить її в реєстр. Відшкодування здійснюється в хронологічному порядку та на щоденній основі. Реєстр заяв про повернення суми бюджетного відшкодування знаходиться на офіційному порталі ДФС України в Електронному кабінеті платника.

 

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області