Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Від платників Кіровоградщини до зведеного бюджету надійшло 6,7 мільярдів гривень податків і зборів

21.12.2017

Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Сергій Тертичний. За його словами, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, сума надходжень збільшилася на 27,7відс., що у грошовому еквіваленті дорівнює 1,5 мільярд гривень.

Щодо надходжень до загального фонду державного бюджету очільник обласного апарату повідомив, що за результатами 11 місяців поточного року перераховано більше 2,9 мільярдів гривень. При цьому темп росту до фактичного показника січня-листопада 2016 року складає 21,4відс. або 515,6 млн гривень.

Традиційно ключову роль у формуванні дохідної частини держбюджету відіграє сплата податку на додану вартість – сплата цього податку з початку року склала 1,4 мільярди гривень. У порівнянні з минулорічними показниками сума надходжень збільшилась на 135,1 млн гривень.

Від сплати податку на прибуток підприємств до державної скарбниці надійшло 279,2 млн грн, що на 40,1 млн грн більше за показник минулого року.

Податку на доходи фізичних осіб за січень-листопад до загального фонду державного бюджету перераховано 781,4 млн гривень. Це на 248,8 мільйонів або 46,7 відсотків більше, ніж торік.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з початку року зібрано 2,7 мільярди гривень. Порівняно з аналогічним періодом 2016 року надходження зросли на 821,7 млн грн, індикативний показник виконано на 118,2 відсотків.

ГУ ДФС у Кіровоградській області